Team

Naast de vrijwilligers in het `veld`, werken er ook enkele vrijwilligers bij de VHD Eindhoven zelf. Samen met het team van vaste krachten en enkele stagiairs houden ze de organisatie draaiende. Hier tref je een overzicht van de directeur en de coördinatoren (vaste krachten) van de VHD.

1503 portret-2275  Portret Jos-0434 1503 portret 2-5844
Luc van Dijck
Directeur
luc@vhd-eindhoven.nl
Jos van Gerven
Interim-directeur
jos@vhd-eindhoven.nl
Jolanda van den Hurk
Coördinator Vrij & Verder
jolanda@vhd-eindhoven.nl
 1503 portret-6188  1503 portret-4410  Sjannie
 Yvonne Wagenaar
Coördinator Vrij-en-VerderMaatje, Infopunt & ondersteuning Management
yvonnew@vhd-eindhoven.nl
Marije van Dijk
Coördinator DementieMaatje
marije@vhd-eindhoven.nl
Sjannie Ceelen
Coördinator BoodschappenMaatje
sjannie@vhd-eindhoven.nl
 Portr.-5822  1503 portret-6120  Portr.-5711
Marion de Groot
Coördinator AdministratieMaatje
mariong@vhd-eindhoven.nl
Maartje van den Bosch
Coördinator DementieMaatje & Ondersteuning Management
maartje@vhd-eindhoven.nl
Janet Eenink
Coördinator BuddyMaatje en
GezelschapsMaatje
janet@vhd-eindhoven.nl
 1503 portret-6165  1503 portret-5800  1503 portret-6093
 Judith van de Ven
Coördinator CoachMaatje & NetwerkMaatje
judith@vhd-eindhoven.nl
Yvonne Verhagen
Ondersteuning Management
yvonnev@vhd-eindhoven.nl
 Marion van der Heijden
Coördinator CoachMaatje
marion@vhd-eindhoven.nl
 Portret Gery-0498  Portret Kim-0453  Lisette doorsturen-1023
Gery Bakx
Coördinator MantelzorgMaatje/Respijt & CoachMaatje
gery@vhd-eindhoven.nl
Kim Dekkers
Coördinator Klussendienst, Centrale & CoachMaatje
kim@vhd-eindhoven.nl
 Lisette Gallagher-Jonkers
Coördinator AdministratieMaatje
lisette@vhd-eindhoven.nl
 Portr.-5745
 Yvonne Schatorjé
Administratie
yvonne@vhd-eindhoven.nl